Bokšay Jozef (Kobyly u Poljany 1891 - 1975)
Sedící dívka, signováno a datováno vlevo nahoře Bokšay J. 1927, pastel/papír, 39 x 37 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |